تماس با شرکت

قیمت روز ایزوگام دلیجان

قیمت روز ایزوگام را میتوانید به صورت روزانه در این صفحه مشاهده کنید یا با تماس با مسئول فروش نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنید.

قیمت روز ایزوگام

در جدول زیر برند های تولیدی ایزوگام دلیجان را مشاهده می کنید

ردیفبرند
1ایزوگام آفتاب بام شرقبا مسئول فروش تماس حاصل شود
2ایزوگام شرق آبانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
3ایزوگام پشم شیشه دلیجانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
4ایزوگام مجلل بام دلیجانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
5ایزوگام طاق پوشان دلیجانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
6 ایزوگام ستاره جنوب دلیجانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
7ایزوگام گیسو گام دلیجانبا مسئول فروش تماس حاصل شود
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09181694800 تماس حاصل نمائید
قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل موثر بر قیمت ایزوگام

ایزوگام یک کالای نفتی محصوب میشود و غالب مواد تشکیل دهنده این محصول از فراورده های نفتی همچون قیر خشک ، خیر شل ، گونی ، پلاستیک است که در بهای آن موثر هستند.

و تغییر قیمت در فرآورده های نفتی به طور طبیعی بر قیمت این کالای صنعتی تاثیر مستقیم دارد.

تورم و تغیر قیمت ارز نیز در قیمت ها موثر بوده و با توجه به تورم و تغییر قیمت ارز که در نهایت باعث تغییر قیمت فرآورده های نفتی می شود موثر است.

یک عامل موثر که میتواند قیمت ایزوگام خریداری شده شما را کاهش دهد خرید مستقیم و بدون واسطه از کارخانه می باشد ، با خرید ایزوگام از کارخانه قیمت نهایی بسیار کمتر خواهد بود.

سایه سنگین کیفیت ایزوگام برقیمت آن

حتما با بنر ها و تبلیغات وسوسه انگیز مواجه شده اید که با پیشنهاد بهایی پایین برای فروش ایزوگام اقدام نموده اند و سوال اینجا است که آیا خرید چنین کالایی منطقی است ؟

اگر کمی حسابگر باشید پاسخ به این پرسش بسیار ساده خواهد بود که هیچ ارزانی بی دلیل نیست و کالایی که وظیفه عایق بندی را بر عهده دارد صحیح نیست نسبت به آن ریسک کرد.

قیمت تولید ایزوگام با استفاده از مواد مرغوب ، قیر مرغوب برای تولید کننده هم جای تخفیف زیادی قرار نمی دهد چه به آنکه بخواهید زیر قیمت باشد.

خلاصه این بند و پیشنهاد ما به شما این است که در خرید ایزوگام به تبلیغات دروغین و شیادانه اعتماد نکنید و از فروشندگان و تولید کنندگان معتبر خرید کنید.