تماس با شرکت
مرکز تولید ایزوگام

دلیجان بزرگترین تولیدکننده ایزوگام

دلیجان با دارا بودن بیش از صد واحد صنفی تولید انواع عایق رطوبتی به مرکز تولید ایزوگام تبدیل شده و ایزوگام و دلیجان با هم شناخته میشوند.

بزرگترین مرکز تولید ایزوگام

دلیجان با دارا بودن بیش از صد واحد صنفی تولید انواع عایق رطوبتی به مرکز تولید ایزوگام تبدیل شده و ایزوگام و دلیجان با هم شناخته میشوند.

این شهر با دارا بودن بیش از 60 هزار نفر جمعیت در حال تبدیل شدن به یک شهر صنعتی بوده و به عنوان یک شهر مهاجر و کارگر پذیر می باشد.

با توجه به صنایع بزرگ تولید ایزوگام این شهر یکی از آلوده ترین شهر های استان مرکزی است که اکثر آلودگی نیز مربوط به همین فراورده های نفتی است.

مرکز تولید ایزوگام

شهرت ایزوگام دلیجان

دلیجان در سالیان گذشته به عنوان تولید کننده باکیفیت ایزوگام ،که میتوان از اولین شهر هایی دانست که این صنعت را به طور انبوه تولید کرد جای خود را در این صنعت محکم نموده است.

این شهر با دارا بودن واحد های تولید فرآوان توانسته سهم بسزایی در این صنعت را به خود اختصاص و بیش از 30 درصد نیاز کشور را تامین کند.

با توجه به واحد های تولیدی فرآوان تولید کننده ایزوگام برند های فرآوانی در این شهر تولید و به بازار ارائه می شوند که به طور کلی کیفیت مناسب باعث این شهرت شده است.

مشاوره در خرید ایزوگام دلیجان

از خوبی ها و شهرت ایزوگام دلیجان بسیار میتوان گفت و قبل خرید ایزوگام دلیجان میتوانید از مشاوره های رایگان خبره این صنعت بهره ببرید ، کافیست با شماره زیر تماس حاصل نمائید

09181694800

همچنین جهت اطلاع از آخرین قیمت ایزوگام به لینک زیر مراجعه کنید .

قیمت روز ایزوگام دلیجان

دلیجان بزرگترین مرکز تولید ایزوگام

دلیجان با تولید 95 الی 100 میلیون متر مربع ایزوگام توانسته نیاز کشور را به عایق رطوبتی با کیفیت تامین کند که این امر باعث اشتغال زایی 1500 نفر به طور مستقیم شده است.

این میزان تولید در کشوری که تولید کننده بزرگ نفت محسوب می شود علاوه بر اشتغال زایی و درآمد پایدار ، نیاز کشور را به واردات و خروج ارز بی نیاز نموده است.

کیفیت ایزوگام دلیجان در کنار کمییت

با توجه به تولید ایزوگام در میزان بالا در دلیجان کیفیت آن نیز حفظ شده و این شهرت ” بهترین ایزوگام ” بدون تلاش صنعت گران و کارگران این صنعت بدست نیامده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *